Stellplatz pro karavany

Stellplatz u lesa

Pozemek v soukromí na kraji lesa na velké louce je ideální místo pro rodiny s dětmi i pro pobyt párů cestující v obytném voze nebo s karavanem a nabízí všechno vybavení nezbytné pro obytné vozy a karavany (antoníčky, šedá voda, pitná voda,…).

Jedná se o velmi klidné místo u lesa na kraji vesnice s 300 obyvateli. Čeká Vás prostranství na velké louce, která je vybavená dětským hřištěm, zahradní kuchyní, grilem, ohniště s posezením na lávkách z kulatin a lehátky. Louka je osvětlená a udržovaná.

Vedle louky je zázemí sportovního areálu s tenisovými kurty (venkovními i vnitřními), druhým dětským hřištěm (k dispozici neomezeně), kde je možné využít za malý poplatek celoročně vyhřívané sociální zázemí s dostatečným množstvím teplé vody (sprchy, WC, umyvadlo, zrcadlo, fén).

Něco navíc za poplatek: zajistíme Vám čerstvé pečivo, špekáčky k ohništi nebo Vám připravíme rovnou snídani, oběd i večeři. Dále je možné využít wellnes a krytý bazén 12 x 6 m. Pro sportovní nadšence nabízíme již zmíněný tenis, nebo halu na badminton, sálovou kopanou, volejbal, basketbal, bowling.

Adresa

Sportovní klub Véska, z.s.

Véska 6

783 16 Dolany - Véska

Provozní doba

denně 9:00 – 22:00 

Kontakty