Sleva 80% na členství pro rok 2019

Akce je časově omezena!!!

Výhodné členství od 100,- Kč

sleva 50% na bazénovou halu

Wellness zóna

zasloužený relax

Aktivní dovolená

Výhodné pobytové balíčky!

Sporty a aktivity

Sportovní klub Véska je aktivním "přístavem" pro všechny sportovní nadšence. Nabízí ojedinělý počet volnočasových aktivit na jednom místě, pouze 15 minut od centra Olomouce. Je výjimečný svým citlivým umístěním do krajiny, nabízí relaxaci v zalesněném prostředí spolu s profesionálními podmínkami a zázemím pro sport a aktivní odpočinek. U nás si jistě přijdete na své, tak na nic nečekejte a přijeďte si to k nám užít.Těšíme se na vás!

Tenisová akademie

Tenisová akademie VITA nabízí individuální tréninkové programy na míru hráčům všech výkonnostních kategorií (TE, ITF, WTA až po ATP). Tento speciální přístup umožňuje hráčům maximální možnost pro kvalitní přípravu a zlepšení v tréninkovém procesu. V případě zájmu nás neváhejte oslovit.

Zjistit více

Aktuality a oznámení

Jsme připraveni uspořádat pro vás jakoukoliv akci ať už v hotelu či v přilehlých sportovních prostorech. Rádi vám nabídneme mimo jiné pořádání svatby, konference, společenských akcí, teambuildingu, workshopu, sportovních turnajů, firemních večírků, prezentací, rautů a dalších setkání. Stačí si jen vybrat a kontaktovat nás.

Akce 2019

80% sleva na členství

Zjistit více

Partneři

Partnery resortu jsou níže zmíněné firmy, kterým jsme velmi vděčni za důvěru, kterou do nás vkládají. To je to, co nás žene neustále kupředu. Děkujeme.

Generální partner:

Hlavní partneři:

Partneři:

Adresa

Sportovní klub Véska, spolek
Véska 6
783 16. Dolany - Véska

Kontakt

tel.: +420 733 101 442
e-mail: info@skveska.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Více informací. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím